NOVRITSCH

SSX303 Sessiz Gazlı Airsoft Tüfek

Ürün Kodu : SSX303
Fiyat
:
17.884,85 TL
Not
:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • SSX303 Sessiz Gazlı Airsoft Tüfek


  Bu güne dek üretilmiş en sessiz Airsoft tüfek olan SSX303, aynı zamanda kullanıcısının ihtiyaçlarına göre düzenlenerek, ister sniper keskin nişancı tüfeği, ister saldırı tüfeği veya CQB olarak kullanmanıza izin veren son derece evrensel bir platformla karşımıza çıkıyor.


  Özellikleri:
  • Keskin nişancı benzeri isabetlilik . Ağır BB'lerle kullanmak için tasarlanmıştır .
  • Yarı Otomatik.
  • Çok sessiz çalışma prensibi.
  • Hafif CNC ile işlenmiş, tamamen alüminyum gövde. 1.63kg toplam ağırlık.
  • Alet gerektirmeyen kolay Hop-Up ayarı .
  • Hava Sıcaklığı ve Gaza bağlı olarak 1,7J – 2,5J (0,2 g'de 380 – 450 fps) namlu çıkış hızı
  • Düşük sıcaklıklarda bile tam performans
  • SSX23 şarjörlerle uyumlu
  • MLOK, susturucular için standart 14 mm CCW vida dişi.
  • Ayarlanabilir uzunluk. 64cm - 72cm
  • Komple tüfek.
  • Kurslar ve kılavuzlar içeren kapsamlı video kitaplığı .
  • Viyana merkezli Teknik destek ekibi.

  Sıcaklık Ideal gaz <1.5J >1.5J
  <41°F (5°C)˜ tavsiye edilmez
  41°F (5°C)˜ ila 50°F (10°C)˜ Süper Yüksek Basınç 0.32g BB'ler 0.46g BB'ler
  51°F (11°C)˜ ila 68°F (20°C)˜ Yüksek basınç 0.32g BB'ler 0.46g BB'ler
  69°F (21°C)˜ - 77°F (25°C)˜ Orta Basınç 0.32g BB'ler 0.46g BB'ler
  >77°F (25°C)˜ Alçak basınç 0.32g BB'ler 0.46g BB'ler


  Çıt Çıkartmaz!
  Rakiplerinizin duyacağı en yüksek ses, ağır BB'lerinizin cebinizdeki tıkırtısı. SSX303 bulabileceğiniz en sessiz silahtır.

  Semi-Sniper!
  SSX303, her tetik çekişinde ateş ederek size rakip sniperlara karşı büyük bir avantaj sağlar. Tüm şarjörü birkaç saniye içinde boşaltma olanağına sahipken çok daha hızlı atış yaparak oyunda büyük bir avantaj yakalayabilirsiniz.


  Tüfeğini sen, anında, yeniden seç!
  SSX303 Oyun tarzına uyacak şekilde ayarlanabilir. Sinsi bir ghillie sniperdan hızlı CQB oyuncusuna SSX303 ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillenir.

  İnanılmaz isabetli.
  Maple Leaf 303 mm iç namlu, SSX303'e kutudan çıktığı gibi inanılmaz bir netlik ve isabetlilik sağlar. Seçtiğiniz kurulumdan bağımsız olarak, SSX303'ü bir CQB tüfeği olarak kullansanız bile her zaman sniper benzeri bir isabetlilik sunacaktır.

  Oyuncular için, oyuncular tarafından tasarlandı.
  SSX303, pratikte kullanım göz önünde tutularak tasarlanmıştır. Alet gerektirmeyen hop-up ayarından stabilize namluya ve tam CNC, sağlam gövdeye kadar.

  Görüntüsü!
  QD yuvaları ve MLOK gibi tüm kullanışlı özellikleri bu tüfekte bulabilirsiniz, platformu çok hafif ve çok yönlü olacak şekilde tasarlanmıştır.

  Gücü!
  Kuruluma ve alanınıza bağlı olarak, SSX303'ün güç çıkışını kolaylıkla düzenleyebilir daha güçlü veya daha zayıf gaz arasında seçim yapabilir, mükemmel bir şekilde çevirmek için nozul eklerini değiştirebilirsiniz. Hiçbir şey sizi sınırlamaz.

  Uyumlu Şarjörler!
  Tabancanız ve tüfeğiniz için fazladan şarjör taşımanıza gerek yok. SSX23 şarjörler her ikisiyle de uyumludur. Oyun hazırlığınızı çok kolaylaştırarak aynı BB'leri de kullanabilirsiniz.

  Her ortamda maksimum performans için ayarlanır!
  Minimum uzunluk yaklaşık 65 cm'dir ve bu tüfeği CQB olarak kullandığınızda çok manevra kabiliyeti sunmaktadır. Modüler susturucuyu ya da 1-4x red dotu takın ve çok sessiz olan mükemmel bir saldırı tüfeğine sahip olun. Bir adım daha atın, oraya büyük bir dürbün ve uzun bir susturucu replika monte ederek yeterli güce sahip ölümcül bir keskin nişancı elde edin!

  Doğruluğu!
  Hassas Maple Leaf iç namlusu 303 mm uzunluğundadır ve dış namlu tüfeğin CNC gövdesi içinde stabilize edilmiştir. Sıfır sapma, maksimum doğruluk!
  Yardımcı Alet Gerektirmeyen tasarım!
  TDC hopup ayarı parmağınızdan başka bir şey gerektirmeden size sonsuz ayar sağlar, böylece mevcut en ağır BB'leri kullanabilirsiniz.

  Aksesuar takılabilir!
  Ön taraftaki MLOK el kundağı, tüfeğe ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi takmak için size bolca alan sağlar. El fenerleri, PEQ kutuları ve çok daha fazlası.

  Özelleştirilebilir!
  SSX303'ün buffer tüpüne, çok sayıda farklı dipçik koymanıza izin verir. Tabii ki gene de, bizimkinin oldukça iyi göründüğünü düşünüyoruz.

  Kolay Çıkartılır!
  Arkada, askınız için bir QD yuvası bulacaksınız. Süper hızlı ve kullanışlı. Sadece askınızı yerine oturtun ve tek noktalı bir kurulum karşınızda. Daha fazla emniyet istiyorsanız iki noktalı bir askı için, dipçikte kullanıma hazır başka bir QD bulunuyor.

  DOĞRULUK
  Düz paslanmaz çelik baskı plakası ve Maple Leaf 6.02 hassas iç namlu ile eşleştirilmiş Maple Leaf Autobot 50° bucking önceden kurulu olarak gelmektedir. Gen2 TDC kapağında hiç oynama yoktur ve hopup odacığına çok rahat oturur.

  HIZLI TETİK
  SSX-23 şarjörlerinin gaz yolu sert kauçuktan yapılmıştır. Bu size hızlı ve güvenilir bir tetik döngüsü sağlar. Şarjör mili, gaz yolunun ve nozülün doğru hizalanması için şarjör çevresine son derece sıkı bir şekilde oturur.

  ŞARJÖRLER
  Haznenin alt kısmındaki besleme yuvası, kolay ve rahat bir dolum sağlamak için büyütülmüştür. Yeniden tasarlanan Feedlips Gen2 ile herhangi bir besleme sorunu yaşamayacaksınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.